פתיחת השער הצפוני

נשלח 22 בדצמ׳ 2012, 19:43 על ידי רסקי אסנת   [ עודכן 22 בדצמ׳ 2012, 19:44 ]


הורים יקרים, אנא קראו את המכתב בעיון ונתבו את עצמכם החל מיום ג' 25.12.12 אל השער הצפוני על מנת להקל על הלחץ בשער הדרומי ולאפשר הגעה בטוחה יותר לילדי בי"ס.

פתיחת השער הצפוני

להורים שלום,

 

הנדון:  פתיחת השער הצפוני בבית ספר וילקומיץ.

1.      בכוונתינו לאפשר הגעת התלמידים דרך השער הצפוני החל מתאריך : -    25/12/2012   , יום שלישי החל מהשעה 07:30 

2.      מהלך זה נועד לשחרר עומס רב הנוצר בשער הדרומי בעיקר בשעות הבוקר ובימי שישי בצהריים (במהלך השבוע בשעות הצהריים היציאה מביה"ס הינה מדורגת ובשעות שונות ולכן העומס מופחת מאוד )– האיסוף בימי החול בצהריים בשלב זה יישאר דרך השער הדרומי בלבד.

 

3.      מומלץ להורים להוריד הילדים ברחוב מעלה  גיא אוני תוך שימוש בחניות המוסדרות בצד הדרומי של הכביש ולאפשר ירידה בטוחה לתלמידים למדרכה (וללא צורך בחציית הכביש הראשי מעלה גיא אוני).

4.      הורים אשר יבחרו להוריד בכביש המחבר בין המתנ"ס לגנים (שביל הברושים – מתבקשים להקפיד על מתן זכות קדימה לילדים המגיעים רגלית מרחוב מעלה גיא אוני ובכל מקרה לא לחנות או להוריד ילד במעבר החצייה. גם כאן השאיפה להוריד הילדים בביטחה על המדרכה הדרומית.

5.      השער יהיה פתוח החל מ – 7:30 וייסגר בדיוק בשעה 08:00. הורים מאחרים יעברו לשער הדרומי.

6.      ההורים מתבקשים להגיע מוקדם, לנקוט כל כללי הנהיגה כחוק ולסייע לנו לקיים משמעת המאפשרת בטיחות לכלל הילדים.פתיחת השער הצפוני

7.      אנו שבים  ומדגישים  כי בטיחותם של הילדים הינה  ערך עליון( וברוח זו פעלנו נמרצות לקבל היתר לפתיחת השער הצפוני)-לעיתים נראה כי התנהגות חלק מההורים  עלולה לסכן את האחרים על הכביש תוך ביצוע עבירות  נהיגה. אנו מבקשים בכל לשון של בקשה  לשמור על חוקי הנהיגה  ולשאוף להחנות באופן בטוח ומסודר –ורק אז להוריד את הילדים בביטחה אל המדרכה.

                                                             ב ב ר כ ה

 

              אסנת רסקי                  רן בנצ'יק                     ברוך גנות                   מנהלת ביה"ס          יו"ר מטה בטיחות בדרכים    מנהל מח' החינוך


Comments